Udzielam porad w zakresie:

- rozpoznania przyczyn i wdrożenia terapii niepożądanych zachowań psów i kotów

- socjalizacji psów i kotów

- prawidłowego wychowania szczeniąt i kociąt

- przygotowania rodziny na pojawienie się zwierzęcia w domu

- przygotowanie zwierzęcia na pojawienie się dziecka w domu

- postępowanie w przypadku adopcji psa lub kota

- profilaktyka zaburzeń behawioralnych

- pomocy w wyborze psa lub kota

SPOTKAJMY SIĘ

Konsultacja behawioralna odbywa się w formie wizyty domowej, trwającej 2-3 godziny. Podczas konsultacji dokonywana jest obserwacja zwierzęcia oraz zostaje przeprowadzany rzetelny i szczegółowy wywiad dotyczący pupila, jego zachowania, relacji z domownikami i innymi zwierzętami przebywającymi w domu oraz otoczenia, w którym funkcjonuje.  Konsultacja ma na celu rozpoznanie źródła przyczyn niepożądanych zachowań psa lub kota oraz wdrożenie odpowiedniej terapii i planu pracy. Po wizycie pozostajemy w stałym i regularnym kontakcie mailowym i telefonicznym, w trakcie, których omawiamy bieżące sukcesy i wątpliwości.

HOLISTYCZNE PODEJŚCIE

Każdego swojego podopiecznego traktuję indywidualnie. Terapię i szkolenie dobieram biorąc pod uwagę temperament i osobowość zwierzęcia, jego potrzeby, dobrostan, aspekty medyczne, jak i możliwości opiekunów. W swojej praktyce stosuję wyłącznie pozytywne metody wychowawcze i szkoleniowe.

ROZWIĄŻ PROBLEM

Jeśli masz jakiekolwiek problemy behawioralne ze swoim psem lub kotem, nie zwlekaj z zasięgnięciem porady, gdyż najlepsze wyniki terapii osiąga się przy wczesnym rozpoznaniu problemu. W prowadzeniu i szkoleniu zwierząt lepiej opierać się na wiedzy niż na intuicji.